Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 303

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12033.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
12034.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Faun és akt. Bronz asztali lámpa. XIX. sz. vége. 34 cm
12035.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Jelzett iparművész tükör. Réz, bronz ördögfejjel. 28 cm
12036.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik réz morzsalapát. 22x24 cm
12037.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik hamuzó. Réz (kávéházi) asztali hamuzó (rögzítési lyukakkal) áttört mintás gyufatartóval, patinával,korának megfelelő kopásokkal. 16x10 cm
12038.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Fém doboz. Szecessziós ezüstözött fém keret-fa betétekkel,tetején üveg alatt zsáner jelenet (Litográfia) Vörös posztó béléssel, jó állapotban,kopásokkal. Alján WMF jel 10,5x9,5x5cm
12039.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hamutartó Art deco dekorativ nikkelezett félgömbben végződő henger alakú hamuzó, lenyíló pihentetős zsanéros ajtóval,vas talpon , becsukáskor szagokat benntartja,apró kopásokkal/horpadásokkal korának megfeelő állapotban m: 9 cm, d: 7 cm
12040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12041.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Antik dohány kínáló, ón, hibátlan üveg betéttel. 30 cm
12042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm
12043.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Antik sétapálca dísz szegecsekkel, szaru fogantyúval, 84 cm
12044.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft