Militária

Tételek száma: 146

cca 1950-1960 A Brit Királyi Légierő és Haditengerészet vadászgépei és hadihajói, 5 db sajtófotó, a hátoldalon feliratozva, 20x15 cm / British Royal Airforce and Navy fighter jets and battleships, 5 press photos
16096.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1918 Bp., kitüntetett katonatisztek csoportképe, fotó, a hátoldalon feliratozva, kis sarokhiánnyal, 16,5x12 cm
16097.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1934-1936 Olasz katonasággal kapcsolatos 3 db sajtófotó: olasz katonák öszvérekkel Etiópiában; az olasz csapatok által elfoglalt Gondar (Etiópia); katonai parádé Rómában. A hátoldalon dátumbélyegzéssel, az egyik feliratozva. 17,5x12 cm körül
16098.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1932 Bp., Hartner Ferenc tartalékos hadnagy, alsólendvai lakos nyilatkozata a kommunizmus (Tanácsköztársaság) alatt a Mura folyón Alsólendvánál a vörös fronton keresztül átszöktetett fehértisztekről; kézirat és gépelt szöveg, egy lapon
16099.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1915 BOX I. világháborús képes újság, I. évf. 4. sz., 1915. szept. 1. Szerk. és kiadja: Jendrassik Aurél és Jendrassik Tibor. Benne Jendrassik Aurél Roham c. (rohamcsapatokra utaló) írása. Jó állapotban.
16100.

1915 "BOX" I. világháborús képes újság, I. évf. 4. sz., 1915. szept. 1. Szerk. és kiadja: Jendrassik Aurél és Jendrassik Tibor. Benne Jendrassik Aurél "Roham" c. (rohamcsapatokra utaló) írása. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kihajtható katonai iránytű nagyítóval, h: 7,5 cm
16101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1914 Cs. és kir. tüzér katona egészalakos portréja, keményhátú kabinetfotó Herz Béla budapesti műterméből, kissé viseltes, foltos, 21x11,5 cm / K.u.K. artillery soldiers photo, slightly worn, stained
16102.

cca 1914 Cs. és kir. tüzér katona egészalakos portréja, keményhátú kabinetfotó Herz Béla budapesti műterméből, kissé viseltes, foltos, 21x11,5 cm / K.u.K. artillery soldier's photo, slightly worn, stained

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
1942-1943 Ukrán Felkelő Hadsereg 3 darab frontmunka, könnyű fém, korának megfelelő állapotú, h: 3,5-14 cm
16103.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1930 Bp., foglalkoztatási tervezet a belbiztonsági szolgálatra bevonuló felügyelők számára + Katonai bemutató / szemle vázlata, két kézzel írt oldal
16104.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1914-1918 Beilage zur Illustrierten Mädchenzeitung Das Kränzchen. Um Die Festung. Háborús tematikájú egyszerű társasjáték, a Das Kränzchen című lánymagazin melléklete. 40x58 cm. Hajtott, ragasztott, enyhén sérült állapotban.
16105.

cca 1914-1918 "Beilage zur Illustrierten Mädchenzeitung Das Kränzchen." Um Die Festung. Háborús tematikájú egyszerű társasjáték, a Das Kränzchen című lánymagazin melléklete. 40x58 cm. Hajtott, ragasztott, enyhén sérült állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1919 Katonai igazolvány a szolgálatra való alkalmatlanságról.
16106.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911 Cs. és Kir. 2. hadtestparancsnokság tanúsítványa nagszántói testőrgyalogos részére, cs. és kir. 37. gyalogezred, és a cs. és kir. testőgyalogszázad, pecséttel, szárazbélyegzővel, aláírással, szakadt, foltos.
16107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft