Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 90

~1980. Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
33061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NDK 1983. AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR) Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC
33062.

NDK 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése - Az NDK fővárosa, Berlin Állami Múzeuma" meisseni kerámia plakett (59mm) T:UNC GDR 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik- Staatliche Museen zu Berlin Haupstadt der DDR (Martin Luther Honor 1983 of the GDR - National Museum of Berlin, Capital of the GDR)" Meissen porcelain plaque (59mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
33063.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Német Demokratikus Köztársaság 1983. Frohburg 750 éves 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Freiberg 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN Georgentor jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. 750 Jahre - Stadt Frohburg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Freiberg 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND Georgentor hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC
33064.

Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Frohburg 750 éves" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Freiberg" 2xklf jelzett meisseni porcelán érem + DN "Georgentor" jelzett meisseni porcelán érem (63mm) T:1 German Democratic Republic 1983. "750 Jahre - Stadt Frohburg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Freiberg" 2xdiff hallmarked Meissen porcelain medallion + ND "Georgentor" hallmarked Meissen porcelain medallion (63mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Német Demokratikus Köztársaság DN Johann Sebastian Bach jelzett meisseni porcelán érem (51mm) + DN J.W. Goethe jelzett meisseni porcelán plakett (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND Johann Sebastian Bach hallmarked Meissen porcelain medallion (51mm) + ND J.W. Goethe hallmarked Meissen porcelain plaque (60x42mm) C:UNC
33065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NDK DN Schwerini múzeuzm 100 éves kétoldalas kerámia emlékérem Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (59mm) T:1 GDR ND. Schwerin Museum two-sided ceramic medallion with mark of the Porcelain Manufactory of Meissen (59mm) C:UNC
33066.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
NSZK 1967. Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk Ag emlékérem (26g/0.999/40mm) T:AU (PP) patina FRG 1967. To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom Ag commemorative medallion (26g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina
33067.

NSZK 1967. "Konrad Adenauer emlékére 1876-1967 / A szabadság oldalán állunk" Ag emlékérem (26g/0.999/40mm) T:AU (PP) patina FRG 1967. "To the Memory of Konrad Adenauer 1876-1967 / We are on the side of freedom" Ag commemorative medallion (26g/0.999/40mm) C:AU (PP) patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
NSZK 1967. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus - München 1967 / Hippokratész Br emlékérem füllel (51mm) T:1- GFR 1967. Congressus Internationalis Dermatologiae - München 1967 / Hippocrates Br medallion with ear (51mm) C:AU
33068.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország 1970. Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970 kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. International Aerosol Conference 1970 two-sided bronze commemorative plaque SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI (150x95mm) C:AU
33069.

Németország 1970. "Nemzetközi Aeroszol Konferencia 1970" kétoldalas bronz emlékplakett, adományozva T. Váli részére (150x95mm) T:1- Germany 1970. "International Aerosol Conference 1970" two-sided bronze commemorative plaque "SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS INTERNATIONALIS CONGRESSUS IN MEDICINA FUNDATORIUS BEROLINUM MCMLXX AEGROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO / EX HONORE ET AMKITIA SCULPTORIS PAO T. VÁLI" (150x95mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország 1970. egyoldalas öntött bronz plakett, korabeli ÖNTŐ MINTA feliratú lezárt, műanyag tasakban. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) T:1- Germany 1970. One-sided cast bronze plaque in closed plastic ÖNTŐ MINTA (casting pattern) foil packaging. SOCIETAS PRO AEROSOLIBUS IN MEDICINA INTERNATIONALIS ANNO MCMLXX BEROLINUM AEOROTI SALUS PRO NOBIS LEX SUPREMA ESTO (133x92mm) C:AU
33070.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország 1971. Luther Márton / Itt állok, másként nem tehetek. Isten segítsen meg. Ámen. csegely alakú fém emlékérem B.H. Mayer Prforzheim gyártói jellel (25x25mm) T:1- kopott bevonat Germany 1971. Martin Luther / Hier stehe ich kann nicht anders. Gott helfe mir. Amen squared medallion with B.H. Mayer Prforzheim manufacturers mark (25x25mm) C:AU worn plating
33071.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
NSZK 1974. 25 éves az NSZK / Theodor Heuss jelzett Ag emlékérem (25,13g/1000/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina FRG 1974. 25 Jahre Bundesrepublik Deutschland / Theodor Heuss hallmarked Ag medallion (25,13g/1000/40mm) C:PP fingerprints, patina
33072.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft