Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 322

100 éve született Borsos Miklós. Szerk.: Fertőszögi Béláné. Bp., 2006., Borsos Miklós és Kéry Ilona Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kovács Géza. Wehner Tibor művészettörténész bevezető tanulmányával. Sepsiszentgyörgy, 2011., T3 Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyöngyössy János - Kerny Terézia - Sarudi Sebestyén József: Székelyföldi vártemplomok. Tájak - Korok - Múzeumok Könyvtára 5. sz. Bp., 1995., Tájak - Korok - Múzeumok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18728.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Boros Géza: Emlék / Mű. Művészet - köztér - vizualitás a rendszerváltozástól a millenniumig. Bp.,2001,Enciklopédia. Kiadói kartonált papírkötés
18729.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Mayer Marianna: Dali. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18730.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály. 1844-1900. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Számos szövegközi és egészoldalas képpel, Munkácsy Mihály műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóban.
18731.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
18732.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
National Gallery Trafalgar Square catalogue of the pictures. London, 1921, His Majestys Stationery Office. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
18733.

National Gallery Trafalgar Square catalogue of the pictures. London, 1921, His Majesty's Stationery Office. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Heinz Lüdecke: Lucas Cranach. Der Künstler und seine Zeit. Berlin, 1953, Henschelverlag. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, gerince ragasztott
18734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18735.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18736.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18737.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft