Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász... https://www.darabanth.com/hu/443-Gyorsarveres/443.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000029/Verne-Gyula-A-begum-otszaz-millioja-A-Bounty-lazadoi-Ford-Szasz-Karoly-Bp-1903-Fr~II2923343
2923343
19029
443
2200
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,96 EUR , 6,88 USD
Leírás: Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1903, Franklin-Társulat, 238+(2) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
: karap_norbert