Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 248

Karinthy Frigyes: Üzenet a palackban. Bp.,(1938), Cserépfalvi, (Pápai Ernő-ny.), 1 t.+80+4 p. Első kiadás. Kiadói vászonkötés. Kisebb sérülésekkel, de jó állapotban.
19009.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
19010.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kibédi Sándor: Szeptember végén. Költői színjáték. A szerző, Kibédi Sándor (1897-1941) romániai magyar költő által, Győri Illés István (1892-1970) erdélyi magyar író, költő részére DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1933., Victoria Könyvnyomtató Műhely, 94 p. Kiadói papírkötés, ex libris-szel.
19011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Potter, G. J.: A kártyajáték művészete V. Komerszjátékok magyar kártyával. Ford.: Ujlaky Tibor. Bp., 1930, Lingua (Athenaeum-ny.), 32 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
19012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Heltai Gáspár: Háló. Kolozsvár 1570. Régi Magyar Könyvtár 36. Bp., 1915., Magyar Tudományos Akadémia. Átkötött félvászon-kötésben,
19013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Péter László: József Attila Szegeden. A Szegedi Egyetemi Könyvtár kiadványai 34. sz. Szeged, 1955, Egyetemi Könyvtár, 1 t. + 52 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 600 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19014.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Bán Zoltán színész?)
19015.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19016.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
E. E. ODonnell: Browne atya Titanic albuma. Egy utas fényképfelvételei és visszaemlékezése. Bp., 1998, Eri Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
3 sorozat: A német, a francia, az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, , kissé kopott kiadói karton dísztokokban.
19018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nemzeti könyvtár kolligátum: Pásztor József: Szól már a harang; Szemere György: Andris csillaga, Barsy Irma: Emberek a Viola utcában, Komáromi JÁnos: Rongyos Gárda, Albrecht T. Károly: A GPU titkaiból, Tömörkény István: Öreg regruták, Kodolányi János: A csend országa,  . Eredeti papírborítókkal bekötve, egészvászon kötésben
19019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nemzeti könyvtár kolligátum: Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról, Orbók Attila: Bölcs Gyuri mindent eligazít. Erdélyi történet, Lelkes Nándor József: A kuruc.apostol, Dallos Sándor: A Fehér ménes, Cholnoky Jenő dr.: Ős hazából, új hazába, Dénes Gizella: Mezei asszonyok, Gyimesi Ferenc: Kata csatát nyer, Hegyaljai Kiss Géza: Honvédélet, Sinka István: Fütyöri és a hét vadász, Kászonyi Ferenc: Magyar-szlovák vérközösség.  . Eredeti papírborítókkal bekötve, laza egészvászon kötésben
19020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft