Metszetek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2920355
10737
443
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Christian Steinicken (1831-1896): A nagy ugróczi kastély acélmetszet, jelzett a dúcon,paszpartuban, foltos 12x17 cm 2918101
10738
443
Engravings
Régi japán fametszet XIX sz. közepe-vége, modern kartonra kasírozva, felületi sérülésekkel, sérült fakeretben, 64x48 cm 2893379
10739
443
Engravings
Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jean François Janinet (1752-1814) metszése: IV. Henrik francia király portréja. Színezett akvatinta, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 25x21,5 cm 2924134
10740
443
Engravings
Barabás Miklós (1810-1898) - Carl Mahlknecht (1810-1893): Kossuth Lajos portréja, acélmetszet, jelzett a nyomaton, papír, kissé foltos, 17x11 cm 2923098
10741
443
Engravings
Cseh látképes fametszetek (Drazicky Hrad, Sternberk, Kutná Hora stb.), 6db. Széleken kisebb sérülések. 2743065
10742
443
Engravings
David Teniers után, Abel Lurat (1829-1890) metszése: L'ouie. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. 22x16 cm 2735994
10743
443
Engravings
Hermann von Kaulbach (1846-1909) festménye után: Anya gyermekével, 1896. Heliogravűr, papír. Jelzett a nyomaton. Franz Hanfstaengl kiadása. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 42x34 cm 2735879
10744
443
Engravings
C. Girardet után, A., Simon metszése: A szív kérdése ( Die Herzensfrage. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. A. H. Payne kiadása. Kissé foltos. 17,5x13 cm 2914733
10745
443
Engravings
Ártatlanság - Innocentia. Heligravűr, üvegezett keretben 18x26 cm 2914734
10746
443
Engravings
Lányok, kutyával. Litográfia, papír. Üvegezett keretben 14x16 cm 2914732
10747
443
Engravings
Lányok, kutyával. Litográfia, papír. Üvegezett keretben 14x16 cm 2743068
10748
443
Engravings
Murillo után, Rajon metszése: Férfi arckép. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Nyomt. a műsokszorosító egylet Bécsben. 15,5x11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft