Festmények és grafikák Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2915543
10096
443
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Vízparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, apró felületi sérülésekkel, paszpartuban, 29×38 cm 2895086
10097
443
Csejtei László (?): Balaton, a fonyódi gyermektábor. Olaj, farost, jelzett, keretben 40x62 cm 2884731
10098
443
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Sétálók, 1976. Olaj, karton, jelezve középen lent. 57x61,5 cm 2884727
10099
443
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép sétálókkal. Olaj, karton, jelezve középen lent. 59x48 cm 2884723
10100
443
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes gesztusok, 1980. Olaj, karton, jelezve középen lent. 49x58,5 cm 2903116
10101
443
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, farost, jelzés nélkül, sérült. 29x49,5 cm 2884757
10102
443
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 29,5x19,5 cm 2884751
10103
443
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve középen lent. 41x59 cm 2903108
10104
443
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 60x50 cm 2920262
10105
443
Csikó Sándor (?-): Kert, 1973. Olajpasztell, papír, jelzett, karton hátlap belső oldalán feliratozott. Feltehetően kiállítva: Déryné Műv. Ház, Jászberény, 1975-1980 k. Üvegezett fakeretben. 28x36 cm 2919980
10106
443
50000
Csikós András (1947-2006): Hideg alkony. Olaj, farost, jelzett 30x40 cm Keretben 2615779
10107
443
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft