Kerámiák

Tételek száma: 195

11000.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): János vitéz. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, m: 17,5 cm
11001.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Csécsy Imréné Menzer Magda (1896-1972): Ráday Pál és Ráday Gedeon emlékezetére, nagyméretű festett kerámia falikép, jelzéssel, tűzhibával és kopással, 42x29 cm
11002.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kalapos hölgy. Mázas kerámia, jelzéssel, hibátlan, zsűrizett, m: 20 cm
11003.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gorka Lívia (1925-2011): Váza. Mázas kerámia, jelzéssel, minimális mázhibával, m: 21,5 cm
11004.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bozsik Kálmán (1872-1959): Talpas kínáló, mázas kerámia, jelzett, kopással, h: 31 cm, m: 22,5 cm
11005.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
11006.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11007.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Füzesi Zsuzsa (1953-) kerámia váza, levél díszítménnyel, kis kopással, jelzés nélkül, m: 9,5 cm
11008.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Schütz Cilli stílusú szecessziós virágos tányér garnitúra, jelzés nélkül, sérülésekkel, 5 darab, d: 17,5 cm
11009.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11010.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11011.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft