Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 252

~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. Ünnepi verseny II. forduló lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
31921.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920. Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2
31922.

~1920. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
31923.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
31924.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31925.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1923. Kitűnő táncért bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest székesfőváros versenydíja aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + Gyakorló gimnázium sportköre Cu-Zn díjérem Ludvig Bp. gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + Szabadkai Asztalitenisz Club bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom
31926.

1923. "Kitűnő táncért" bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest székesfőváros versenydíja" aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + "Gyakorló gimnázium sportköre" Cu-Zn díjérem "Ludvig Bp." gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + "Szabadkai Asztalitenisz Club" bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1924. Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF
31927.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1925. MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
31928.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1925. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I. bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
31929.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1925. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem bronz díszítménnyel, füllel és gravírozással (36mm) T:XF,VF patina
31930.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1925. Magyar Athletikai Szövetség egyoldalas, jelzett Ag díjérem, Arkanzas gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással, ezüstözött bronz Turulos díszítménnyel (br.21,90g/0.800/30x30mm) T:XF,VF patina
31931.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem, Arkanzas gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással, ezüstözött bronz Turulos díszítménnyel (br.21,90g/0.800/30x30mm) T:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1926. Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6. bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF
31932.

1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft