Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2803634
31921
442
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió 2834244
31922
442
Numizmatika
~1920. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" bronz díjérem (3x) különböző gravírozásokkal (34x26mm) T:2 2775943
31923
442
Numizmatika
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2 2763607
31924
442
Numizmatika
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2 2775938
31925
442
2200
Numizmatika
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2 2825266
31926
442
Numizmatika
1923. "Kitűnő táncért" bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest székesfőváros versenydíja" aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + "Gyakorló gimnázium sportköre" Cu-Zn díjérem "Ludvig Bp." gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + "Szabadkai Asztalitenisz Club" bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom 2912192
31927
442
Numizmatika
1924. "Magyar Athletikai Szövetség - 1924. okt. 6. Győztes csapat" bronz emlékplakett (100x66mm) T:XF 2780698
31928
442
Numizmatika
1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2 2912197
31929
442
Numizmatika
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF 2912802
31930
442
Numizmatika
1925. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem bronz díszítménnyel, füllel és gravírozással (36mm) T:XF,VF patina 2912251
31931
442
Numizmatika
1925. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem, Arkanzas gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozással, ezüstözött bronz Turulos díszítménnyel (br.21,90g/0.800/30x30mm) T:XF,VF patina 2912189
31932
442
Numizmatika
1926. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1926. okt. 6." bronz emlékplakett (97x64mm) T:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft