Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2622588
31873
442
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes 2827345
31874
442
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) 1943. "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, "ORSZ. EGY. CSAP. BAJN. 1943. 2." gravírozással (45mm) + 1951. "Vasas regatta 1951. III." kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2 patina 2912097
31875
442
4600
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag és bronz emlékérem (13,33g/0.800/30mm) T:XF 2912242
31876
442
Numizmatika
Edvi Illés György (1911-1991) 1949. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas fém díjplakett, hátoldalán gravírozva (39x31mm) T:XF patina 2830469
31877
442
2200
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1933. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929 - Bankközi céllövő verseny" bronz díjérem (35mm) + Matzon Frigyes (1909-1986) 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 - Céllövő bajnokság 1929-1939" ezüstözött bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm)T:2 2913404
31878
442
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem foglalatban (40x56mm) T:XF patina 2778634
31879
442
Numizmatika
Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1- 2912399
31880
442
Numizmatika
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina 2700161
31881
442
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph 2700611
31882
442
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph 2700614
31883
442
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph 2619498
31884
442
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft