Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 86

Német Szövetségi Köztársaság 1979. 1pf Ag Weisenbergi II. Konrád jelzett utánveret tanúsítvánnyal, dísztokban (4g/0.999/20mm) T:1 patina Federal Republic Germany 1979. 1 Pfennig Ag II. Conrad von Weisenberg marked restrike with certificate in display case (4g/0.999/20mm) C:UNC patina
31799.

Német Szövetségi Köztársaság 1979. 1pf Ag "Weisenbergi II. Konrád" jelzett utánveret tanúsítvánnyal, dísztokban (4g/0.999/20mm) T:1 patina Federal Republic Germany 1979. 1 Pfennig Ag "II. Conrad von Weisenberg" marked restrike with certificate in display case (4g/0.999/20mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1979. A Német Államok / Hamburg 1904J 5M jelzett Ag érme utánverete, jelzett Ag keretben (forrasztásmentes befoglalás) T:AU 1979. The German States / Hamburg 1904J 5 Marks hallmarked Ag restrike with hallmarked Ag frame (framed without soldering) C:AU
31800.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Németország 1991. 200 éves a Brandenburgi kapu - Új négyesfogat kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. 200th anniversary of the Brandenburger gate - New quadriga two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
31801.

Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Új négyesfogat" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - New quadriga" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1991. 200 éves a Brandenburgi kapu - Forradalmi harcok 1913-1919 kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. 200th anniversary of the Brandenburger gate - Revolutionary struggles 1913-1919 two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
31802.

Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Forradalmi harcok 1913-1919" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - Revolutionary struggles 1913-1919" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1991. 200 éves a Brandenburgi kapu - Bismarck, Moltke, Roon 1871 kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. 200th anniversary of the Brandenburger gate - Bismarck, Moltke, Roon 1871 two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
31803.

Németország 1991. "200 éves a Brandenburgi kapu - Bismarck, Moltke, Roon 1871" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "200th anniversary of the Brandenburger gate - Bismarck, Moltke, Roon 1871" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1991. Frigyes Vilmos - Brandenburg Poroszország alapítója kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. Friedrich Wilhelm - Founder of Brandenburg Prussia two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP
31804.

Németország 1991. "Frigyes Vilmos - Brandenburg Poroszország alapítója" kétoldalas, aranyozott emlékérem (39mm) T:PP Germany 1991. "Friedrich Wilhelm - Founder of Brandenburg Prussia" two-sided, gilt medallion (39mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1997. 10E Cu-Ni Európa elrablása euró fantáziaveret + 2001. Az Európai Unió 10. évfordulója Cu-Ni emlékveret (35mm) T:PP kis patina Germany 1997. 10 Euro Cu-Ni The Abduction of Europa euro fantasy coin + 2001. 10th Anniversary of the European Union Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:PP small patina
31805.

Németország 1997. 10E Cu-Ni "Európa elrablása" euró fantáziaveret + 2001. "Az Európai Unió 10. évfordulója" Cu-Ni emlékveret (35mm) T:PP kis patina Germany 1997. 10 Euro Cu-Ni "The Abduction of Europa" euro fantasy coin + 2001. "10th Anniversary of the European Union" Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:PP small patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2001. A Német Birodalom / Weimari Küztársaság 1932A 3M Ag Goethe érme jelzett utánverete T:PP ujjlenyomat 2001. The German Empire / Weimar Republic 1932A 3 Reichsmark Ag Centenary - Death of Goethe coin marked restrike C:PP fingerprint
31806.

2001. A Német Birodalom / Weimari Küztársaság 1932A 3M Ag "Goethe" érme jelzett utánverete T:PP ujjlenyomat 2001. The German Empire / Weimar Republic 1932A 3 Reichsmark Ag "Centenary - Death of Goethe" coin marked restrike C:PP fingerprint

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2001. A Német Birodalom 1873A 1M érme jelzett utánverete T:PP patina 2001. The German Empire 1873A 1 Mark marked restrike C:PP patina
31807.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2003. A NSZK 1952D 5M 100 éves a Nürnbergi Múzeum érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1952D 5 Mark Centennial of the Germanic Museum in Nürnberg marked restrike C:PP patina
31808.

2003. A NSZK 1952D 5M "100 éves a Nürnbergi Múzeum" érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1952D 5 Mark "Centennial of the Germanic Museum in Nürnberg" marked restrike C:PP patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2003. A NSZK 1964J 5M Gottlieb Fichte halálának 150. évfordulója érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1964J 5 Mark 150th Anniversary of the death of Gottlieb Fichte marked restrike C:PP patina
31809.

2003. A NSZK 1964J 5M "Gottlieb Fichte halálának 150. évfordulója" érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1964J 5 Mark "150th Anniversary of the death of Gottlieb Fichte" marked restrike C:PP patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2003. A NSZK 1955G 5M Ludwig Wilhelm Markgraf von Baden születésének 300. évfordulója érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1955G 5 Mark 300th Anniversary of the birth of Ludwig Wilhelm Markgraf von Baden marked restrike C:PP patina
31810.

2003. A NSZK 1955G 5M "Ludwig Wilhelm Markgraf von Baden születésének 300. évfordulója" érme jelzett utánverete T:PP patina 2003. The FRG 1955G 5 Mark "300th Anniversary of the birth of Ludwig Wilhelm Markgraf von Baden" marked restrike C:PP patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft