Militária

Tételek száma: 130

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 bronz sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) bronze cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (40x23mm) C:AU
33359.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" bronz sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" bronze cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU  Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU  NMK 175.
33360.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU NMK 175.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:VF patina / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:VF patina NMK 295.
33361.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:VF patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:VF patina NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. K.u.K. I.R. 6. a szabadkai Császári és Királyi 6. Gyalogezred sapkajelvénye (~31-32mm) T:AU  Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K. I.R. 6. cap badge of the Subotica 6th Infantry Regiment (~31-32mm) C:AU
33362.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. I.R. 6." a szabadkai Császári és Királyi 6. Gyalogezred sapkajelvénye (~31-32mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. I.R. 6." cap badge of the Subotica 6th Infantry Regiment (~31-32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916 bronz sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (41x28mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916 bronze cap badge. Sign.: Lajos Berán (41x28mm) C:AU
33363.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. "Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916" bronz sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (41x28mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1916. "Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916" bronze cap badge. Sign.: Lajos Berán (41x28mm) C:AU

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 bronz lemezjelvény, hátoldalon ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 bronze sheet metal badge with ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 makers mark (32mm) C:AU
33364.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronze sheet metal badge with "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" maker's mark (32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Hadsegélyezés zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Kriegspatenschaft metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error
33365.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Hadsegélyezés" zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Kriegspatenschaft" metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Jenő Főherceg Hadseregcsoport ezüstözött fém jelvény ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (42x28mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen silver plated badge, with ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2 makers mark (42x28mm) C:UNC,AU
33366.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Jenő Főherceg Hadseregcsoport" ezüstözött fém jelvény "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (42x28mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen" silver plated badge, with "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (42x28mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Woyrsch hadseregcsoport - Világháború 1914-1916 Zn sapkajelvény (41x32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Armeeabteilung Woyrsch - Weltkrieg 1914-1916 Zn cap badge (41x32mm) C:AU
33367.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Woyrsch hadseregcsoport - Világháború 1914-1916" Zn sapkajelvény (41x32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Armeeabteilung Woyrsch - Weltkrieg 1914-1916" Zn cap badge (41x32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül + Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF,F Hungary 1917. Silver Medal for Bravery 1st class war metal decoration without ribbon or ear + Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF,F
33368.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül + "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF,F Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon or ear + "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF,F

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF  NMK: 306.
33369.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK: 306.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310
33370.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft