Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 195

Nagy Britannia 1971. Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem Medallic Art Company gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon two-sided marked Br commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
33139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy Britannia 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem Medallic Art Company gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists two-sided marked bronze commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina
33140.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nagy-Britannia 1981. Diana és Károly herceg esküvője kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- Great Britain 1981. The marriage of Diana and Prince Charles two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU
33141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia 1987. WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete) kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. WIZO (Womens International Zionist Organization) two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987 (38mm) C:UNC (originally PP) patina
33142.

Nagy-Britannia 1987. "WIZO (Nők Nemzetközi Cionista Szervezete)" kétoldalas fém emlékérem eredeti, erősen sérült tokban (38mm) T:UNC (eredetileg PP) patina United Kingdom 1987. "WIZO (Women's International Zionist Organization)" two-sided metal medallion in original, but hard-damaged case. "FEDERATION OF WOMEN ZIONISTS OF GREAT BRITAIN & IRELAND / BIENNIAL CONFERENCE - JERUSALEM 1987" (38mm) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy-Britannia 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary metal commemorative coin (38,5mm) C:AU
33143.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:1- Great Britain 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative coin (38,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia DN IV Vilmos / Sárkányölő Szent György kétoldalas Al emlékérem (39mm) T:1,1- United Kingdom ND William IV / St. George two-sided Al medallion (39mm) C:UNC,AU
33144.

Nagy-Britannia DN "IV Vilmos / Sárkányölő Szent György" kétoldalas Al emlékérem (39mm) T:1,1- United Kingdom ND "William IV / St. George" two-sided Al medallion (39mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia DN London kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag kapszulában (38mm) + Windsor kastély aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) + Westminster apátság kétoldalas fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) T:UNC,AU fo. United Kingdom ND London two-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) + Windsor Castle two-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) + Westminster Abbey two-sided metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC,AU fo.
33145.

Nagy-Britannia DN "London" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem műanyag kapszulában (38mm) + "Windsor kastély" aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) + "Westminster apátság" kétoldalas fém emlékérem eredeti műanyag tokban (38mm) T:UNC,AU fo. United Kingdom ND "London" two-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) + "Windsor Castle" two-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) + "Westminster Abbey" two-sided metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC,AU fo.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia DN A Birmingham-i Pénzverde 1794 / Warwick-kastély, Warwickshire bronz emlékérem (45mm) T:AU patina Great Britain ND The Birmingham Mint 1794 / Warwick Castle, Warwickshire bronze commemorative medallion (45mm) C:AU patina
33146.

Nagy-Britannia DN "A Birmingham-i Pénzverde 1794 / Warwick-kastély, Warwickshire" bronz emlékérem (45mm) T:AU patina Great Britain ND "The Birmingham Mint 1794 / Warwick Castle, Warwickshire" bronze commemorative medallion (45mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából Br emlékérem Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
33147.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Német-római Birodalom 1745. I. Ferenc német-római császár és Mária Terézia látogatása Bécsben kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem. FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745 Szign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) T:2,2- ph., karc / Holy Roman Empire 1745. Francis I and Maria Theresa Arrive at Vienna two-sided unmarked Ag commemorative medallion. FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745. Sign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) C:XF,VF edge error, scratch
33148.

Német-római Birodalom 1745. "I. Ferenc német-római császár és Mária Terézia látogatása Bécsben" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem. "FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745" Szign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) T:2,2- ph., karc / Holy Roman Empire 1745. "Francis I and Maria Theresa Arrive at Vienna" two-sided unmarked Ag commemorative medallion. "FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745". Sign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) C:XF,VF edge error, scratch

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Német Államok / Bajorország ~1850 Ludwig von Schwanthaler / Szoboravatás kétoldalas Sn emlékérem. Szign.: Birnböck F (41mm) T:2-,3 ph Gerrman States / Bavaria ~1850. Enthüllung der Bavaria-Statue von Ludwig Schwanthaler two sided Sn commemorative medallion Sign:Birnböck F (41mm) C:VF,F edge error
33149.

Német Államok / Bajorország ~1850 "Ludwig von Schwanthaler / Szoboravatás" kétoldalas Sn emlékérem. Szign.: "Birnböck F" (41mm) T:2-,3 ph Gerrman States / Bavaria ~1850. "Enthüllung der Bavaria-Statue von Ludwig Schwanthaler" two sided Sn commemorative medallion Sign:"Birnböck F" (41mm) C:VF,F edge error

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Német Birodalom ~1880. Maria sine labe originali concepta / Cor meum jungatur vobis kétoldalas, peremén jelzett zarándoklati Ag emlékérem (15,35g/0.900/34mm) T:AU ph. German Empire ~1880. Maria sine labe originali concepta / Cor meum jungatur vobis two-sided, Ag pilgrimage medallion, hallmarked on the edge (15,35g/0.900/34mm) C:AU edge error
33150.

Német Birodalom ~1880. "Maria sine labe originali concepta / Cor meum jungatur vobis" kétoldalas, peremén jelzett zarándoklati Ag emlékérem (15,35g/0.900/34mm) T:AU ph. German Empire ~1880. "Maria sine labe originali concepta / Cor meum jungatur vobis" two-sided, Ag pilgrimage medallion, hallmarked on the edge (15,35g/0.900/34mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft