Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 195

33091.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND Dubai gilt medallion (40mm) C:PP
33092.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott emlékérem (40mm) T:PP United Arab Emirates ND "Dubai" gilt medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND Dubai gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
33093.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Észtország 1970. Tallinn kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. Tallinn two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
33094.

Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Finnország 1974. Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974 a Finn Polgári Főiskolák Szövetsége 75. évfordulójára kiadott bronz emlékérem, peremén Kultateollisuus jelzéssel, eredeti műanyag tokban. Szign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) T:UNC Finland 1974. Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974 bronze commemorative medallion with Kultateollisuus mark on the edge in its original plastic case. Sign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) C:UNC
33095.

Finnország 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" a Finn Polgári Főiskolák Szövetsége 75. évfordulójára kiadott bronz emlékérem, peremén "Kultateollisuus" jelzéssel, eredeti műanyag tokban. Szign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) T:UNC Finland 1974. "Opistolehti 1923-1973 / Opistotyö 1899-1974" bronze commemorative medallion with "Kultateollisuus" mark on the edge in its original plastic case. Sign.:Kaija-Riitta Iivonen (70mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország 1818. Joseph Louis Lagrange bronz emlékérem. Szign.: Donadio (41mm) T:1- / France 1818. Joseph Louis Lagrange bronze commemorative medallion. JOSEPH LOUIS LAGRANGE / NÉ - A TURIN - EN M.DCC.XXXVL - MORT - EN M.DCCC.XIII. - GALERIEL METALLIQUE - DES GRANDS HOMMES FRANCAIS. - 1818. Sign.: Donadio (41mm) C:AU
33096.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
33097.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Franciaország 1859. Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés France 1859. Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic silver plated bronze medallion copy. Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A LINDÉPENDANCE DE LITALIE 1859. Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
33098.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Franciaország 1878. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero bronz emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) T:2 France 1878. Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero bronze commemorative medallion. REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES Sign.: Aplhée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) C:XF
33099.

Franciaország 1878. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1878 - Trocadero" bronz emlékérem. Szign.: Alphée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) T:2 France 1878. "Republique Francaise / Exposition Universelle Paris 1878 - Palais de Trocadero" bronze commemorative medallion. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE PARIS 1878 - PALAIS DU TROCADERO - ADMINon DES MONNAIES ET MÉDAILLES" Sign.: Aplhée Dubois, Eugéne André Oudiné (51mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Franciaország 1889. Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. Exposition Universelle - Centenaire de 1789 two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF
33100.

Franciaország 1889. "Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. "Exposition Universelle - Centenaire de 1789" two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Franciaország 1950. Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950 ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950 silver plated two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Albert David (63mm) C:AU
33101.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország 1977. Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error
33102.

Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft