https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 351

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g
20000.

Arany (Au/14k) brillekkel ékített gyűrű (cca. 0,55ct), jelzett, m: 57. bruttó: 7,7g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
20001.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű igazgyöngyökkel (12db) és gyémántokkal (7db) díszítve. Bruttó 6.5g, 62-es méret.
20002.

Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű igazgyöngyökkel (12db) és gyémántokkal (7db) díszítve. Bruttó 6.5g, 62-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű akvamarinnal (1 ct) és 6 db brill berakással. Bruttó 3.1g, 64-es méret.
20003.

Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű akvamarinnal (1 ct) és 6 db brill berakással. Bruttó 3.1g, 64-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 18K sárgaarany gyűrű 22db zafírral és 5db gyémánttal díszitve. Bruttó 4.1g, 54-es méret.
20004.

Arany (Au) 18K sárgaarany gyűrű 22db zafírral és 5db gyémánttal díszitve. Bruttó 4.1g, 54-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K sárga arany gyűrű, 10db brill berakással (0.5ct; W/SI). Bruttó: 4.8g, 61-es méret.
20005.

Arany (Au) 14K sárga arany gyűrű, 10db brill berakással (0.5ct; W/SI). Bruttó: 4.8g, 61-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
18K sárgaarany gyűrű 11db színátmenetes ametiszttel díszítve. Bruttó 4.4g, 54-es méret.
20006.

18K sárgaarany gyűrű 11db színátmenetes ametiszttel díszítve. Bruttó 4.4g, 54-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
EUR
,
558,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű két igazgyönggyel és 8db brillel díszitve (ca. 0.3ct). Bruttó 5.7g, 57-es méret.
20007.

Arany (Au) 14K sárgaarany gyűrű két igazgyönggyel és 8db brillel díszitve (ca. 0.3ct). Bruttó 5.7g, 57-es méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
EUR
,
529,41
USD
Ajánlatok száma:
0
18K fehérarany gyűrű topázzal (0.8 ct) és brill gyémántokkal (0.08ct/VS). Bruttó 3g, 55-ös méret. Tanusítvánnyal.
20008.

18K fehérarany gyűrű topázzal (0.8 ct) és brill gyémántokkal (0.08ct/VS). Bruttó 3g, 55-ös méret. Tanusítvánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
EUR
,
470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
14K sárga-és fehérarany gyűrű brillel díszitve (0.1ct). Bruttó 5g, 56.5-ös méret.
20009.

14K sárga-és fehérarany gyűrű brillel díszitve (0.1ct). Bruttó 5g, 56.5-ös méret.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
0
14K sárgaarany nyaklánc, 19 brill gyémánttal ékített függővel (0,1ct/VS). Bruttó 2.8g, 45cm hosszú, 0.7mm láncszélesség.Tanusítvánnyal.
20010.

14K sárgaarany nyaklánc, 19 brill gyémánttal ékített függővel (0,1ct/VS). Bruttó 2.8g, 45cm hosszú, 0.7mm láncszélesség.Tanusítvánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
EUR
,
352,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: 1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaekers Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban.  Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az iskolaháborúk időszaka.  A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti első iskolaháború során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
20011.

Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban." Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az "iskolaháborúk időszaka". A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti "első iskolaháború" során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
EUR
,
352,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz