Reklám Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2887603
14445
442
Advertisement
Nagyméretű használatlan kamionos matricák, összesen 18, közte "Germany/Deutschland" (9 db), "U.S.A." (4 db), "Break Time Dover TruckStop" (4 db), és 1 db "1997 Truck Grand Prix Nürnurgring", 12x47 cm és 16x24 cm 2912239
14446
442
Advertisement
Hentesüzlet dombornyomott, festett karton reklámtábla, 1930-40 körül, felirat nélkül, kissé foltos, 33x17 cm 2911695
14447
442
Advertisement
cca 1938 Bárdi József autókereskedő és szerviz cég dekoratív fejléces üzleti levélpapírja, kitöltetlen, szakadással, 2 db 2912501
14448
442
Advertisement
cca 1930-40 László és Fekete, szövet és selyem, Bp. IV., Petőfi Sándor u. 14-16, papír reklám zacskó, sérült, 20,5x29,5 cm 2912509
14449
442
Advertisement
cca 1985 Békásmegyer, Békás Eszpresszó árlapok, 2 db, az egyiken sérüléssel 2910087
14450
442
Advertisement
Óriási, több mint 1000 darabos kártyanaptár gyűjtemény 1967-1979 között. némi duplummal. Jó állapotban 2913393
14451
442
Advertisement
cca 1930-1940 Vegyes dohánnyal kapcsolatos reklám katalógusok, prospektusok, nyomtatványok, Hermann Schött AG Rheydt, 2 db (az árjegyzékben több lap sérült, hiányos) , valamint, Paul I. Landmann Mannheim-Neckarau, 7 db, valamint: Der Tabak 1938 január, 1. Jahrgang Heft 2. Hrsg.: Helmuth Aschenbrenner. Közte sérült, és szakadtak is. 2878600
14452
442
Advertisement
cca 1970 Simca 1000 autó képes ismertető prospektusa, német nyelvű, ázásnyomokkal 2878610
14453
442
4800
Advertisement
cca 1970-1980 Peugeot 104, 304, 504 autók, 8 db különféle képes ismertető prospektus (közte egy Renault is), vegyes állapotban 2906388
14454
442
Advertisement
Gargoyle Mobiloil AF (Vacuum Oil Company Rt. Budapest) fém motorolajos doboz, XX. sz. első fele, korának megfelelő állapotban, m: 30 cm 2906385
14455
442
Advertisement
Régi Stühmer kakaós fémdoboz, m: 20 cm, d: 12 cm 2912488
14456
442
Advertisement
cca 1930 Szent István cikória kávé fémdoboz, kopott, rozsdafoltos, 14x9x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft