Reklám Tételek száma: 285
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2913603
14337
442
Advertisement
Korowitz Mihály órás számolócédula 2913792
14338
442
Advertisement
KO-Nei légyirtó számolócédula sérült 2913602
14339
442
Advertisement
Deutsch Károly bőrdíszmű számolócédula 2913601
14340
442
Advertisement
Turul stearin gyertya számolócédula, hátán ragasztónyom 2913799
14341
442
Advertisement
1929 BNV vásár számolócédula 2913805
14342
442
Advertisement
Hartel Walter elefánt tinta számolócédula szakadással 2913809
14343
442
Advertisement
Quitt Lipót vászon áruk számolócédula gyűrött 2913807
14344
442
Advertisement
Intarzia műterem Hollósy Zsigmond számolócédula 2913802
14345
442
Advertisement
Arabia tinta Veszely Károly számolócédula szakadással 2913814
14346
442
Advertisement
Menczer gallértisztítás számolócédula 2914075
14347
442
Advertisement
Ilona artézi sáványvíz számolócédula 2914092
14348
442
Advertisement
Sternberg hangszer számolócédula Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft