Nyomtatványok Tételek száma: 375
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908929
17165
442
Printed Materials
1962 A "Délamerikai Magyar Hírlap" évkönyve, ajándékozási sorokkal 2912978
17166
442
Printed Materials
1962 A Munka Vörös Zászló Érdemrenddel kitüntetett Bánki Donát Gépipari Technikum évkönyve. 1961/62. tanév. Bp., Nyomdaipari Tanulóintézet, 80 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. 2907052
17167
442
Printed Materials
1963 Magyar Imre: Gépészeti súlyszámítás nomogrammokkal. Bp., KGM Műszaki Tájékoztató és Propaganda Intézet. Megjelent 2000 példányban. Középen szakadással, kinyitva: 43x30 cm + Műszaki útmutató fémiparosok számára. Összeáll.: Kökény Károly, Miskolc. Tolótáblázat, sérült papírborítóval, 28x11,5 cm 1553321
17168
442
Printed Materials
1963 A Képes Sport X. évfolyamának számai egybe kötve, nem teljes 2818369
17169
442
Printed Materials
1964-1965 Vegyes, "kandidátusi disszertáció tételei" tétel, 5 db 2913207
17170
442
Printed Materials
1965 Kárpáthy Kamillóné sz. Balázsovich Margit, vitéz Kárpáthy Kamilló (1876-1952) tábornok, a Magyar Királyi Honvédség vezérkari főnöke övegyének gyászjelentése, Kossuth Lajos Gábornak postázva, hajtásnyomokkal 2914615
17171
442
Printed Materials
1965 A Film Színház Muzsika c. folyóirat első félévi számai bekötve. 2910997
17172
442
Printed Materials
1966 Konsumturist Diplomata Bolt árjegyzéke, 12 sztl. lev. 2878545
17173
442
Printed Materials
1968 Népsport XXIV. évf. 5. sz., 1968. jan. 10., a címlapon: Ferencváros - Liverpool 1:0, kisebb lapszéli szakadással, 6 p. 2911676
17174
442
Printed Materials
1969-1988 Vegyes retró étlap tétel, 10 db 2914176
17175
442
Printed Materials
1969 A Look Magazine: Apollo 11: On the Moon. Text by The New York Times. Photographs by The Apollo Astronauts. Gazdag képanyaggal, angol nyelven. 2913898
17176
442
Printed Materials
cca 1970 Retro gyűjthető autós és buszos képek, 2 teljes ív (32 db), klf. modellek (Ikarus, Trabant, Skoda, Volga, Ford Mustang, Rolls Royce, Ferrari stb.), 6x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft