Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 215

Szűcs Károly: Lakatos Vince a fotográfus. Kiskunhalas, 2001, Thorma János Múzeum - Halasi Múzeum Alapítvány. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18535.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ybl Ervin: Az utolsó félszázad művészete. Bp. 1926, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Viseletes állapotban.
18536.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herend. (A Herendi Porcelángyár többnyelvű, képes ismertető kiadványa). Szerk.: Nádasdi János. Bp., 1985, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. (Offset és Játékkártya-ny.) Színes fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés. + A herendi porcelán. (Benne a Herendi porcelánjelzések). Veszprém, 1987, Pannony-ny., 8 p. Tűzött papírkötés.
18537.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kézműves füzetek 2.,3. Ismertető a Kisipari Kézműves Tanács működéséről. Bp., én., MTV Házinyomda. Papírkötés.
18538.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Haja, haja virágom! Virágénekek Szabó T. Attila gondozásában, és bevezetőjével. Gy. Szabó Béla eredeti dúcokról nyomtatott fametszeteivel. Bukarest, 1970, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé szakadt papír védőborítóban. + Hej, zöld levél. Román népdalok. Vál. Ioan Dodu Balan. Szerk. és a bevezetőt írta: Faragó József. Bukarest, 1966., Ifjúsági Könyvkiadó. A rajzok és a borító Deák Ferenc munkái. Kiadói papírkötés.
18540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18541.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady Lírája.) Washington, D. C., 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
18542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés
18543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Falvy Zoltán: A gráci antifonárium. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XXXIV. Bp., 1956, OSZK. Kiadói papírkötés.
18544.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 5. Szombathely, 1943., Martineum, 23 p.+8 t. Kiadói papírkötés
18545.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18546.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft