Festmények és grafikák

Tételek száma: 376

Bak Imre (1939 - 2022): Tükröződések / Reflections. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. Üvegezett keretben, múzeumi üveggel 27x34 cm
10000.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16. 49x39 cm. Üvegezett keretben. Egyedi grafika! A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia-magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a számítógépes művészet úttörőjeként, a kortárs képzőművészet egyik megújítójaként tartják számon, akit megérintett a geometrikus-absztrakt, de az op-art is. A 2019-2020 fordulóján, közvetlenül a covid járvány kitörése előtt rendezett nagyszabású, összegző kiállításán az életmű több szakaszából kerültek munkák bemutatásra a Kiscelli Múzeumban. Míg aukciókon legtöbbször sokszorosított grafikái, szitanyomatai fordulnak meg, ezúttal egy egyedi alkotás szerepel árverésünkön. Ritka lehetőség, gyűjtői darab! / pencil on paper, signed, framed
10001.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Deim Pál (1932-2016): Fekete tükör. Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm. / acrylic, signed, framed
10002.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
10003.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10004.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Nems Judit (Nemes Judith, 1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x20 cm. / Acrylic on paper. Unsigned. Framed. 20x20 cm.
10005.

Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x20 cm. / Acrylic on paper. Unsigned. Framed. 20x20 cm.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
10006.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
10007.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
10008.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Alexin Andor (1921-2003): Csendélet, 1962. Monotípia, papír, jelzett. 39x29,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Alföldi Róbert (1967-): Ülő akt macskával, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30x40 cm
10010.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
9
10011.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft