Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 217
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2504025
10590
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x40cm 2826214
10591
442
3400
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm 2780085
10592
442
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 71x57 cm 2910384
10593
442
14000
Jelzés nélkül: Tehenek a vízparton. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 53,5×73 cm 2910265
10594
442
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Olaj, farost. Fakeretben, 25x51 cm 2910220
10595
442
Jelzés nélkül: Kalligrafikus formák. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 58x41 cm 2910215
10596
442
Jelzés nélkül: Körkörös formák. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 58x41 cm 2909091
10597
442
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fakeretben. 65×47,5 cm 2907735
10598
442
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Faluvége. Olaj, vászon. Felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm 2907832
10599
442
Jelzés nélkül. Fények a házak felett. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 70x80 cm 2908590
10600
442
Jelzés nélkül: Paripa. Olaj, vászon. 35x45 cm 2909164
10601
442
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 25,5×33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft