Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 217
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2596133
10576
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: 3 db computer print, papír, 33×28 cm 2557304
10577
442
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kartonon, 30x59 cm 2908466
10580
442
Jelzés nélkül: Forradalom. Algráfia, papír. 21x31 cm 2908464
10581
442
Jelzés nélkül: A Horváth kert a Naphegyről. rézkarc, papír, 29x39 cm 2803680
10582
442
Jelzés nélkül: Szekér. Olaj, vászon. 55x68 cm 2803641
10583
442
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm 2803625
10584
442
Jelzés nélkül: Rabbi portré. Olaj, rétegelt falemez, sérült keretben. 48x35 cm 2803619
10585
442
Jelzés nélkül: Női hátakt. Olaj, farost, 40x60 cm 2750297
10586
442
Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm 2750285
10587
442
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 56x69 cm 2504030
10588
442
Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm 2579614
10589
442
Jelzés nélkül kb 1930. Modern városi látványterv. Ceruza, pausz, alul sérült. 28x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft