Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 217
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908568
10490
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Farkas jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. 55x66 cm 2908585
10491
442
A. Ponyatovskaya jelzéssel: Fantasztikus lény. Olaj, vászon. 60x60 cm 2908588
10492
442
SZ J. jelzéssel: Virágok közt. Olaj, vászon. 40x48 cm 2908593
10493
442
Orosz G jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 37x50 cm 2908621
10494
442
Kádár Béla jelzéssel: Női aktok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 40x29 cm 2908671
10495
442
Egry József jelzéssel: Aktok. Ceruza, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 20,5x33 cm 2908677
10496
442
Egry József jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 18x38,5 cm 2908792
10497
442
Mészáros Jenő jelzéssel: Vajdahunyad vára, Városliget. Tus, papír. Foltos. Üvegezett fakeretben, 20x21 cm. 2908824
10498
442
Mednyánszky jelzéssel: Utcarészlet. Tus, papír, üvegezett fakeret, 21x29,5 cm. 2908830
10499
442
Louis Ebner jelzéssel: Vízparti város. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 24x31,5 cm. 2908996
10500
442
Máyer B jelzéssel: Lovaskocsi. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 30×31,5 cm 2909041
10501
442
Sallay S. jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Dekoratív, sérült fakeretben. 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft