Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 108

Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely 2db nyolcszögletű bronz díjplakett LUDVIG BP gyártói jelzéssel, egyik 1938 I. gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2
31643.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán Pesterzsébet háziverseny 1931. VI. 14.céllövészet 5-ös csapatverseny gravírozással (40mm) T:1- patina
31644.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet háziverseny 1931. VI. 14.céllövészet 5-ös csapatverseny" gravírozással (40mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán Pesterzsébet 1932.VI.19. Céllövészet I. gravírozással (40mm) T:1- patina
31645.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött díjérem mellszalagon, hátoldalán "Pesterzsébet 1932.VI.19. Céllövészet I." gravírozással (40mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. Magyar Sportért egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
31646.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Miniatűr I. 927/8 Ag díjérem, LE gyártói jelzéssel (32,75g/41mm) T:AU,XF
31647.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1927. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907 / Bajnoki Érem Miniatűr I. 927/8" Ag díjérem, "LE" gyártói jelzéssel (32,75g/41mm) T:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem bronz díjérem, hátoldalon Műlesiklás 1940 III gravírozással (40,5mm) + 1963. 1963 ápr. 4. III. lövész díjérem T:2 patina, korrózió
31648.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. Felszabadulásunk évfordulójára ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)
31649.

Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1900. Budapesti Atlétikai Klub peremén jelzett Ag sport díjérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel. Szign.: Ernszt Kálmán (13,35/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1900. Budapest Athletic Club Ag sport award medal with hallmark on the edge and S.G.A. makers mark, with ear. Sign.: Kálmán Ernszt (13,35/0,800/30mm) C:AU patina
31650.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
~1900. Magyar Országos Torna Szövetség ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. Hungarian National Gymnastics Federation silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF
31651.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1903. Ép testben ép lélek - Verseny díj / MVK 1903. II/1 kétoldalas jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel, hátoldalán gravírozva (12,12g/0,800/30mm) T:AU patina / Hungary 1903. In a Healthy Body theres a Healthy Soul - Race Award / MVK 1903. II/1 Ag sport award medal with hallmark, S.G.A. makers mark and with an ear, engraved on the back side (12,12g/0,800/30mm) C:AU patina
31652.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1906. Magyar Athletikai Club Verseny díj - Gerely V. 1906.VI.14. I. / Ép ész csak edzett testben él jelzett Ag sport díjérem FÁBR(I) gyártói jelzéssel, füllel, előlapján gravírozva (13,50g/0.800/33mm) T:2 patina, utólagos fülrátét / Hungary 1906. Hungarian Athletic Club Race Award - Javelin R. 1906.VI.14. I. / Common Sense lives only in a Trained Body Ag sport award medal with hallmark and FÁBR(I) makers mark, with an ear and engraved on the obverse (13,50g/0.800/33mm) C:XF patina, the ear was added later on
31653.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
~1910. MTE kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938 kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
31654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft