Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2822715
32998
441
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45355" sorszámmal, sérült eredeti tokban T:2 2874537
32999
441
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF 2875868
33000
441
Numizmatika
~1950. Rendőrségi részben tűzzománcos (csillag), műgyantás fém sapkajelvény (35x29mm) T:VF zománchiba 2822176
33001
441
Numizmatika
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben zománcozott fém kitüntetés T:2
Hungary ~1950. "Excellent Worker" partially enamelled metal decoration C:XF 2874532
33002
441
Numizmatika
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF 2905216
33003
441
7500
Numizmatika
~1950. "MRSZ (Magyar Repülős Szövetség)" zománcozott és zománc nélküli bronz jelvények (5db) T:AU,XF 2818723
33004
441
15000
Numizmatika
~1950. Rákosi Mátyás arcképes üvegezett propaganda kitűző (16x11mm) T:2 2774577
33005
441
Numizmatika
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:2 patina / Hungary ~1950. "Excellent Worker" partially gilt, enamelled metal decoration C:XF patina 2905188
33006
441
Numizmatika
~1950-1960."Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:XF 2882318
33007
441
Numizmatika
1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:AU patina 2668919
33008
441
Numizmatika
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás 1954" részben zománcozott Br jelvény (40mm) T:2 hátlapon hiányos rögzítés 2793540
33009
441
600
Numizmatika
1954. "A Duna árvízvédelméért" bronz jelvény tű nélkül (38mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft