Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-Soproni-emlek-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-10C3977C3974-cm~II2830782
2830782
11265
440
Leírás: Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7×4 cm