Zsolnay Körrepülő Modellek Világbajnoksága Pécs Hungary 1986 július 30... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-Korrepulo-Modellek-Vilagbajnoksaga-Pecs-Hungary-1986-julius-30-augusztus-4-talka-~II2889184
2889184
11262
440
Leírás: Zsolnay Körrepülő Modellek Világbajnoksága Pécs Hungary 1986 július 30- augusztus 4. tálka, jelzett, kopott. 18x9 cm
: karap_norbert