Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, ró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-kek-viragmintas-mokkas-kionto-szett-jelzett-kis-kopassal-rozsan-minimalis-csorb~II2847149
2847149
11240
440
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák.
: nagy_andras