Bareuther Bavaria német porcelán reggeliző szett (csésze, alj és tányé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bareuther-Bavaria-nemet-porcelan-reggelizo-szett-csesze-alj-es-tanyer-Matricas-jelzett-~II2790431
2790431
11418
440
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Bareuther Bavaria német porcelán reggeliző szett (csésze, alj és tányér). Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 20 cm
: karap_norbert