Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 189

Franciaország 1889. Emléktárgy az Eiffel-torony csúcsára való felemelkedésemről kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem. Szign.: L. Trotin (42,5mm) T:1- kis ph. France 1889. Souvenir of my Ascent to the Eiffel Tower two-sided, gilt Cu medallion. Sign: L. Trotin. SOUVENIR DE MON ASCENSION AU SOMMET DE LA TOUR EIFFEL (42,5mm) C:AU small edge errors
33018.

Franciaország 1889. "Emléktárgy az Eiffel-torony csúcsára való felemelkedésemről" kétoldalas, aranyozott Cu emlékérem. Szign.: L. Trotin (42,5mm) T:1- kis ph. France 1889. "Souvenir of my Ascent to the Eiffel Tower" two-sided, gilt Cu medallion. Sign: L. Trotin. "SOUVENIR DE MON ASCENSION AU SOMMET DE LA TOUR EIFFEL (42,5mm) C:AU small edge errors

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország 1889. Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. Exposition Universelle - Centenaire de 1789 two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF
33019.

Franciaország 1889. "Világkiállítás - 1789 Századik évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (33mm). Szign.: Barre T:2 France 1889. "Exposition Universelle - Centenaire de 1789" two sided bronze commemorative medallion (33mm). Sign.: Barre C:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Franciaország 1950. Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950 ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem eredeti tokjában, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950 silver plated two-sided bronze commemorative medallion in original box, Sign.:Albert David (63mm) C:AU
33020.

Franciaország 1950. "Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950" ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem eredeti tokjában, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. "Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950" silver plated two-sided bronze commemorative medallion in original box, Sign.:Albert David (63mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország 1950. Chaine des Rotisseurs Gasztronómiai Társaság 1248-1950 ezüstözött bronz kétoldalas emlékérem, Szign.:Albert David (63mm) T:1- France 1950. Chaine des Rotisseurs Gastronomic Company 1248-1950 silver plated two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Albert David (63mm) C:AU
33021.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország 1977. Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error
33022.

Franciaország 1977. "Peter Paul Rubens flamand festő születésének 400. évfordulója" a UNESCO megbízásából készült kétoldalas jelzett Br emlékérem füllel. Szign.:Sr. Santucci. Francia és angol nyelvű tanúsítvánnyal, eredeti műanyag tokban (59mm) T:1,1- kis ph France 1977. "The 400th Anniversary of the birth of Flemish painter Peter Paul Rubens" two-sided marked Br commemorative medallion with ear, commissioned by UNESCO. Sign.:Sr. Santucci. With a certificate in french and english, in its original plastic case (59mm) C:UNC,AU small edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Franciaország 1985. 20 éves a Párizsi Amerikai Akadémia 1965-1985 / Val-de-Grâce Apátság kétoldalas festett emlékérem műgyantába ágyazva (70x70mm) T:1 France 1985. 20 Anniversary of Paris American Academy 1965-1985. / Abbaye du Val de Grace two sided painted commemorial medallion embedded in synthetic resin (70x70mm) C:UNC
33023.

Franciaország 1985. "20 éves a Párizsi Amerikai Akadémia 1965-1985 / Val-de-Grâce Apátság" kétoldalas festett emlékérem műgyantába ágyazva (70x70mm) T:1 France 1985. "20 Anniversary of Paris American Academy 1965-1985. / Abbaye du Val de Grace" two sided painted commemorial medallion embedded in synthetic resin (70x70mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország 1987. Gazdasági és Szociális Tanács / Francia Köztársaság peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Chauvenot (70mm) T:1-,2 France 1987. Conseil Économique et Social / République Française bronze medallion, marked on the edge. Sign: Chauvenot (70mm) C:AU,XF
33024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franciaország 1989. Francia Köztársaság / Szenátus peremen jelzett Ag kétoldalas emlékérem eredeti tokban. Szign.:Paul Belmondo (88,82g/50mm) T:1- patina France 1989. Republique Francaise / Senat Ag (hallmark on edge) two sided commemorative medallion in original case. Sign:Paul Belmondo (88,82g/50mm) C:AU patina
33025.

Franciaország 1989. "Francia Köztársaság / Szenátus" peremen jelzett Ag kétoldalas emlékérem eredeti tokban. Szign.:Paul Belmondo (88,82g/50mm) T:1- patina France 1989. "Republique Francaise / Senat" Ag (hallmark on edge) two sided commemorative medallion in original case. Sign:Paul Belmondo (88,82g/50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Hollandia 1965. Dr. H.J. van Doorne bronz emlékérem tokban. Szign.: Pieter de Monchy (75mm) T:AU Netherlands 1965. Dr. H.J. van Doorne bronze commemorative medallion in case. Sign.: Pieter de Monchy (75mm) C:AU
33026.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Hollandia 1977. Királyi Lövészet 4x bronz + ezüstözött bronz emlékérem szett tokban T:1 ujjlenyomat, patina Netherlands 1977. Europees Koningscieten 4x bronze + silver plated commemorative medallion set in case C:UNC fingerprint, patina
33027.

Hollandia 1977. "Királyi Lövészet" 4x bronz + ezüstözött bronz emlékérem szett tokban T:1 ujjlenyomat, patina Netherlands 1977. "Europees Koningscieten" 4x bronze + silver plated commemorative medallion set in case C:UNC fingerprint, patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael 1963. A varsói gettó lázadás 20. évfordulója 1943-1963 / Örök nevet adok nekik [amelyet nem lehet eltörölni] Ézsaiás 56:5 kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:1,1- patina Israel 1963. The Warsaw Ghetto Uprisings 20th Anniversary 1943-1963 / I will give them an everlasting name [that shall not be cut off] Isaiah 56:5 two-sided Br commemorative medallion (59mm) C:UNC,AU patina
33028.

Izrael 1963. "A varsói gettó lázadás 20. évfordulója 1943-1963 / Örök nevet adok nekik [amelyet nem lehet eltörölni] Ézsaiás 56:5" kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:1,1- patina Israel 1963. "The "Warsaw Ghetto Uprisings 20th Anniversary 1943-1963 / I will give them an everlasting name [that shall not be cut off] Isaiah 56:5" two-sided Br commemorative medallion (59mm) C:UNC,AU patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Izrael 1973. Herzl Tivadar 1948-1973 aranyozott bronz emlékérem (60mm) T:XF Israel 1973. Theodor Herzl 1948.1973 gilt bronze commemorative medallion (60mm) C:XF
33029.

Izrael 1973. "Herzl Tivadar 1948-1973" aranyozott bronz emlékérem (60mm) T:XF Israel 1973. "Theodor Herzl 1948.1973" gilt bronze commemorative medallion (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft