13292.
440. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
cca 1935 A nádudvari Győry család címere, tempera, papír, sérült üvegezett keretben, papír hullámos, 27,5×21 cm