12026.
440. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm