Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 220

18764.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Byron: Mazeppa. Ford.: Kosztolányi, Dezső. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 44+2 p. Első kiadás. A címlapot Divéky József (1887-1951) rajzolta. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
18765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ady Endre: A menekülő élet. Bp., 1919., Pallas. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődésnyommal, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel.
18766.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ady Endre: Uj versek. Bp., 1919., Pallas, 104 p. Ötödik kiadás. A borító Falus Elek munkája. Nagy Sándor egészoldalas rajzával. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
18767.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Nógrádi Gábor: Újra: Segítség, ember! A szerző, Nógrády Gábor által aláírt példány. Czakó Ferenc rajzaival. Bp., 1996., Press-Contact Bt. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18768.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Arany János: A nemzeti versidomról és asszonáncról. Olcsó Könyvtár 1390-1393. sz. Bp., 1905., Franklin. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
18769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Miguel Cervantes: Az elmés, nemes Don Quijote la manchai lovag élete és kalandjai. Bp., [1926], Afra, 80 p. Kiadói félvászon-kötés.
18770.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18771.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói kopott papírkötés.
18772.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pándi Pál: Hazug álmok papjai szűnnek. (A magyar költészet antiklerikális hagyományai.) Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói kissé kopott papírkötés.
18773.

Pándi Pál: "Hazug álmok papjai szűnnek." (A magyar költészet antiklerikális hagyományai.) Bp., 1952., Művelt Nép. Kiadói kissé kopott papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e világ vége az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
18774.

Bodnár László: A jövendőmondás lélektana és e "világ vége" az okkultizmus megvilágításában. Bp., 1935., Neuwald Illés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fekete István: Köd. Bp., 1967, Köd. Kiadói kartonált papírkötés.
18775.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft