10326.
440. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Szász Károly István (1909-1979): HÅ‘sök tere a Szépművészeti Múzeummal, Budapest. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. DekoratÃv fakeretben, 40×49 cm / Oil on wood, signed lower right, slighty damaged, framed.