3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm