Márton Lajos (1891-1953): Lány, ceruza, papír, jelzett, papírra ragasz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marton-Lajos-1891-1953-Lany-ceruza-papir-jelzett-papirra-ragasztva-15-5C39711-cm~II2889735
2889735
10216
440
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Márton Lajos (1891-1953): Lány, ceruza, papír, jelzett, papírra ragasztva, 15,5×11 cm
: ra