Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
15 000Ft 40,54EUR, 44,12USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött alföldi, feltehehetően makói festő: Gólyafészek, 1916. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben. 45x35 cm