Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 191

Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm
10516.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10517.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Fém nyomódúc. 32x41 cm
10518.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Olvashatatlan jelzéssel (Tary vagy Tápay Lajos?): Menetelés. Vegyes technika, papír. 15x19 cm. Üvegezett fakeretben.
10519.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, 39x30 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10520.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Vegyes technika, papír, 39x28 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10521.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olvashatatlan (Szabó Gyula?) jelzéssel: össz. 34 db rajz, többségében portré színészekről, zenészekről és más híres személyekről: Hofi Géza, Törőcsík Mari, Peter Falk, Paul Newman, Bartók Béla, Madaras József, Harsányi Gábor stb. Többségében ceruza, papír. Néhány jelzés nélkül. Részben datált (76-79). 17x12,5 és 21x24 cm közötti méretekben. Többségében mappába ragasztva.
10522.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül: Puttó és a szamár. Ceruza, papír. Kopott, üvegezett keretben. 25x16 cm
10523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jelzés nélkül: Utca sétálókkal. Olaj, farost. Fakeretben. 15x11 cm
10524.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1940 15 db kézzel rajzolt női és gyerek magyar divatterv, részben olvashatatlan monogrammal jelzett, 15x12 és 31x20 cm közötti méretekben
10525.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Szekér. Olaj, vászon. 55x68 cm
10526.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm
10527.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft