Zsolnay teáskanna, jelzett, részben kézzel festett, matricás, kis kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Zsolnay-teaskanna-jelzett-reszben-kezzel-festett-matricas-kis-kopasokkal-m-16-cm~II2873815
2873815
11267
439
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Zsolnay teáskanna, jelzett, részben kézzel festett, matricás, kis kopásokkal, m: 16 cm
: karap_norbert