Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Meissen-hausmaler-porcelan-szoszos-tal-Kezzel-festett-belul-is-Jelzett-maz-feletti-kezi-f~II2876371
2876371
11385
439
Leírás: Meissen hausmaler porcelán szószos tál. Kézzel festett, belül is. Jelzett (máz feletti kézi festés) Kopásokkal. 23x15 cm
: nagy_andras