Herendi porcelán Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Herendi-porcelan-Matyo-Madonna-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-Herend-porcelain~II2875196
2875196
11210
439
28000
Leírás: Herendi porcelán Matyó Madonna, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal / Herend porcelain Madonna m: 36 cm
: karap_norbert