Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Bavaria-ezustozott-porcelan-mokkas-keszlet-8-szemelyes-komplett-kionto-cukortarto-tej~II2791992
2791992
11344
439
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Bavaria ezüstözött porcelán mokkás készlet, 8 személyes, komplett (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 8-8 db csésze és alj). Jelzett, kopott.
: nagy_andras