Porcelán Tételek száma: 273
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2879449
11268
439
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2879450
11269
439
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2879451
11270
439
2db Zsolnay virág mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2879452
11271
439
Zsolnay virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2879456
11272
439
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2879457
11273
439
Zsolnay virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2886345
11274
439
6 db Zsolnay art deco tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 12 cm 2886313
11275
439
6 db Zsolnay sárga porcelán bögre és alátét, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. 2850991
11276
439
Zsolnay bölény, kézzel festett, lába sérült, jelzett, m: 14,5 cm, h: 23 cm Tervező: Sinkó András 2884258
11277
439
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 33 cm 2875738
11278
439
Zsolnay, régi, 6 személyes teáskészlet, jelzett, kopott. 2883598
11279
439
Régi Zsolnay butykos, nemesi jelenettel, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft