2 db Zsolnay porcelán madár. Aranyozott, fehér mázas, kopással. 11, 13... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/2-db-Zsolnay-porcelan-madar-Aranyozott-feher-mazas-kopassal-11-13cm~II2881684
2881684
11280
439
Leírás: 2 db Zsolnay porcelán madár. Aranyozott, fehér mázas, kopással. 11, 13cm
: karap_norbert