Kerámiák

Tételek száma: 193

Olvashatatlan jelzéssel: Szarvas asszony, kerámia, szarvai lejárnak. Polc szélére ültethető. m: 47 cm
11012.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Pesthidegkút korall sorozat kerámia váza, jelzett: CSM, hibátlan, d: 40 cm. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991).
11013.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pesthidegkúti váza a Korall sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11014.

Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
UT jelzéssel: Jugendstil kaspó, kerámia, sérült, restaurált, m: 26 cm, d: 40 cm
11015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy méretű majolika tál. Plasztikus, virág díszítéssel. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. XIX. sz. olaszország 40x30 cm
11016.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Csizmadia Margit Pesthidegkút iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan 28 cm
11017.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bitossi Olasz rimini-kék kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, sorszáozott hibátlan 10 cm
11018.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kerámia drapéria falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 14x14 cm
11019.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
2 db Komlós teniszező lány és fiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 16 cm
11020.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
11021.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
3 db söröskorsó, kerámia, üveg, , egy ón fedéllel, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 16-18 cm
11022.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
11023.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft