Militária

Tételek száma: 74

1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.
32928.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:3 oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration withour ear and ribbon. Sign.: R. Placht C:F oxidation NMK 328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.
32929.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht (38mm) T:2 ly., ph. Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Zn decoration without ribbon. Sign.: R. Placht (38mm) C:XF hole, edge error NMK 328.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina, karc Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:VF patina, scratch  NMK 418.
32930.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1934. Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934 bronz jelvény (18x18mm) T:2 Hungary 1934. Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934 bronze badge C:XF
32931.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
32932.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül, fül letört. Szign.: BERÁN L. + ~1930. Sanctur Emericus (Szent Imre) bronz jelvény Ludvig Bp. gyártói jelzéssel T:2-,1- oxidáció NMK 429.
32933.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül, fül letört. Szign.: BERÁN L. + ~1930. "Sanctur Emericus (Szent Imre) bronz jelvény "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel T:2-,1- oxidáció NMK 429.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1942. Szent Borbála egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, előlapon M. KIR. 15. HONVD. TŰ. OSZT. HUBERTUS VADÁSZLOVAGLÁS 1942 eredeti jelzett Berán Nándor gyártói tokban. Szign.: Vértes László / Berán Nándor (67,5x55mm) T:AU Hungary 1941. Szent Borbála (Saint Barbara) one-sided, bronze plaque, on reverse BERÁN N BPEST makers mark, Hubertus Hunting Ride of the 15th Hungarian Royal Honvéd Artillery Battalion 1942 Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:XF edge error, scratch
32934.

1942. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, előlapon "M. KIR. 15. HONVD. TŰ. OSZT. HUBERTUS VADÁSZLOVAGLÁS 1942" eredeti jelzett "Berán Nándor" gyártói tokban. Szign.: Vértes László / Berán Nándor (67,5x55mm) T:AU Hungary 1941. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BERÁN N BPEST" maker's mark, "Hubertus Hunting Ride of the 15th Hungarian Royal Honvéd Artillery Battalion 1942" Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:XF edge error, scratch

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
22
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU  Hungary 1957. Distinguished Service Medal gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU  NMK 614.
32936.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon C:AU NMK 614.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1951. Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (durva zománchiba) T:AU,VF NMK 550, 551
32937.

1951. "Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (durva zománchiba) T:AU,VF NMK 550, 551

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1956. Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:XF helyenként kopott aranyozás, ü.
32938.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1960-1970. Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Adatfeldolgozó Központ egyoldalas bronz emlékérem (63mm) T:1-
32939.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1960. Munkásőr szolgálati jelvény kopottas dísztokban T:2
32940.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft