2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~500009/2000-Millenium-emlekere-Szent-Istvan-es-Boldog-Gizella-szobra-Szeged-aranyozott-fem-emlC3~II2812621
2812621
31233
439
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem díszdobozban (42mm) T:1- (PP)
: pk