20051.
439. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g