Térképek

Tételek száma: 126

1940 Nyaraljunk itthon! - Magyar városok, gyógy- és üdülőhelyek, nyaralásra alkalmas községek. Az eredeti térképet rajzolták: Száva Nándor és Felcsuti János. Kiadja az Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Bp., Fotooffset Hornyánszky. restaurált, egyébként jó állapotban, hajtva, 122x89 cm
17163.

1940 "Nyaraljunk itthon!" - Magyar városok, gyógy- és üdülőhelyek, nyaralásra alkalmas községek. Az eredeti térképet rajzolták: Száva Nándor és Felcsuti János. Kiadja az Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Bp., Fotooffset Hornyánszky. restaurált, egyébként jó állapotban, hajtva, 122x89 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm
17164.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et dEratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm
17165.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
cca 1896 Trianon előtti Nagymagyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 24 db térkép, közte: Árva, Csík, Lika-Krabava, Kis-Küküllő, Nagy-Küküllő, Maros-Torda, Máramaros, Pozsega, Nyitra, Sáros, Modrus-Fiume, Belovár-Körös, Beszterce-Naszód, Bereg, Szeben, Szatmár, Szepes, Szerém, Szilágy, Fogaras, Háromszék, Liptó, Temes, Alsó-Fehér vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, cca 24x30 cm
17166.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17167.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1893-1898 Magyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 11 db térkép, közte: Pest-Pilis-Solt Kiskun, Fejér, Csongrád, Borsod, Békés, Esztergom, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok, Zemplén, Heves, Hajdú, Bihar, Bács-Bodrog vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, egyen kis szakadással, cca 24x30 cm
17168.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1912 Kassa törv hat. jog. fel. szab. kir. város belsőségének és környékének átnézeti térképe. 90x62 cm Hajtásnyomokkal
17169.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17170.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1660 Asiae veteribus cognitiae tabula. in Totius Terrarum Orbis Tabula Nova. Rézmetszet. / Map of Asia Engraving 29,5x17 cm
17171.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1830 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Grosbritannien und Ireland entwurfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1830, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 42x32 cm, teljes: 48,5x40 cm
17172.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1828 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Süd America entworfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1828, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 39,5x34 cm, teljes: 48,5x40 cm
17173.

1828 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Süd America entworfen und gezeichnet von C. F. Weiland. Weimar, 1828, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 39,5x34 cm, teljes: 48,5x40 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1829 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): Die Südspitze von Africa mit der Colonie vom Vorgebirge der guten Hoffnung entworfen von C. F. Weiland. Weimar, 1829, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 35x41 cm, teljes: 48,5x40 cm
17174.

1829 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Die Südspitze von Africa mit der Colonie vom Vorgebirge der guten Hoffnung" entworfen von C. F. Weiland. Weimar, 1829, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, 35x41 cm, teljes: 48,5x40 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft